Podporte projekt OZ TATRY

Autor: Rudolf Pado | 22.2.2011 o 14:38 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  222x

Nadácia Pontis iniciovala vznik unikátneho darcovského portálu „Dobrá krajina“ a do rovnomenného programu prijala cca 250 projektov. Z nich vybrala 51. Tieto projekty sa teraz uchádzajú o finančnú podporu od darcov  prostredníctvom darcovského portálu „Dobrá krajina“. Medzi nimi sa nachádza aj projekt OZ TATRY -  „Detská EKOpolícia – Liptovský Mikuláš“.

V praleseV praleseRudolf Pado

Darcovstvo na portáli „Dobrá krajina“ je jednoduché. Prvým krokom do “Dobrej krajiny“  je registrácia na portáli - darca vyplní jednoduchý registračný formulár. Potom si darca  zvolí projekt, ktorý chce podporiť, určí si výšku sumy a spôsob podpory. Podľa osobných preferencií môže darca na zaslanie finančnej podpory použiť internet banking, ePay, platobnú kartu, alebo darovať peniaze v hotovosti. Darcovia môžu podporovať projekty aj formou SMS na číslo 871. Táto možnosť je aktuálna iba pre zákazníkov s paušálom spoločnosti T-mobile Slovensko a Orange Slovensko. Hodnota 1 SMS je 1 €  a táto suma ide v plnej výške na projekt, ktorý sa darca rozhodne podporiť.

Pokiaľ ste sa rozhodli podporiť projekt  OZ TATRY - „Detská EKOpolícia – Liptovský Mikuláš“ zaregistrujte sa na portáli „Dobrá krajina“ (http://www.dobrakrajina.sk) a podporte nás.  Vopred Vám ďakujeme za akúkoľvek finančnú a materiálnu podporu tohto projektu. 

Presný link projektu:

http://www.dobrakrajina.sk/dobre-projekty/detska-ekopolicia-liptovsky-mikulas.html 

Cieľom projektu je vytvoriť pri základných školách v zberovej oblasti Verejnoprospešných služieb (VPS) - Liptovský Mikuláš (mesto Liptovský Mikuláš a 21 obcí) sieť detských ekopolicajtov. Detskí ekopolicajti budú kontrolovať kvalitu triedenia odpadov obyvateľmi a udeľovať im zelené, oranžové a červené karty, podľa kvality triedenia. Ďalej budú odhaľovať nelegálne skládky odpadov, znečisťovanie verejného priestranstva a svoje poznatky hlásiť mestskému úradu a obecným úradom, realizovať výchovno - vzdelávacie aktivity pre miestnu komunitu. Projekt má dve fázy a počas každej z nich bude vyškolených po 75 detských ekopolicajtov. Ich predpokladaný dobrovoľnícky vklad je 21 000 osobohodín.

Registrácia darcov na http://www.dobrakrajina.sk (registrácia môže byť aj anonymná, je však nutná z dôvodu identifikácie platby).

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Slovenské elektrárne prehrali boj o Gabčíkovo

Ústavný súd odmietol sťažnosť Slovenských elektrární voči rozhodnutiu Najvyššieho súdu.

KOMENTÁRE

Ako sa môže Andrej Danko stať premiérom

Danko je ako generátor náhodných slov nevyspytateľný.

KOMENTÁRE

Obamova milosť je varovaním pred Trumpom

Súcit so slabšími nie je Trumpovou silnou stránkou.


Už ste čítali?