Prenajmite si na svoju akciu atraktívne ekologické priestory

Autor: Rudolf Pado | 1.2.2012 o 17:10 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  96x

Hľadáte  pre váš kurz, seminár,  podujatie .... atraktívny priestor? Tak vyskúšajte Ekocentrum SOSNA v Družstevnej pri Hornáde. Občianske združenie SOSNA vám ponúka prednáškovú miestnosť pre 20 – 25 osôb vybavenú potrebnou technikou (PC, notebook, flip-chart, zvukový systém, CD prehrávač, dataprojektor, premietacie plátno, knižnica, stoly a stoličky), v ktorej môžete usporiadať podnikové vzdelávania, školenia, firemné akcie, team-buildingy alebo semináre.

Okrem prednáškovej miestnosti je k dispozícii veľká prírodná záhrada, vhodná nielen pre časť kurzov, ale aj pre záhradné oslavy, detské hry a pod.

Okrem techniky vie OZ SOSNA zabezpečiť občerstvenie (prírodná bylinné čaje, fair trade káva). K dispozícii je aj kuchynka.

V rámci vašej akcie môže OZ SOSNA pripraviť pre jej účastníkov krátke prednášky alebo odborné sprevádzanie / exkurziu na rôzne témy, týkajúce sa šetrenia energie, ekologických stavieb, ochrany vôd, ekologického pestovania, ochrany prírody a krajiny, pestovania bez chémie, prírodných záhrad, ako aj odbornú exkurziu po Ekocentre a jeho zariadeniach a po  prírodnej záhrade.

Informácie o cenách  a objednávky:

055 62 519 03
paulina.urdova@gmail.com

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Kupujúci Japonec? Neexistuje, tvrdia stánkari z vianočných trhov

Strávili sme jeden deň so stánkarmi, aby sme zistili ako vidia návštevníkov spoza svojich pultov.

EKONOMIKA

Deti boháčov majú vlastnú sieť, stojí za ňou Slovák

Byť bohatým je nuda, keď vás nikto nevidí.


Už ste čítali?