2024

Autor: Rudolf Pado | 28.5.2015 o 11:56 | Karma článku: 9,99 | Prečítané:  412x

Nie, nejde o nový dátum celosvetovej kataklizmy, to nám len vláda oznámila dokedy sa, raz a navždy, vysporiada s nelegálnymi  stavbami. 

Je to nielen sľub z kategórie „švajčiarske dôchodky“,  „diaľnica Bratislava – Košice do roku 2010“, „vyrovnávanie regionálnych rozdielov“  ... , ale ďalší dôkaz toho, že tlačové  vyhlásenie akéhokoľvek  slovenského politika, červeného či modrého,  má váhu púpavového páperia. Odveje ho čas a politické vetry, zmizne z pamäťovej stopy priemerného voliča.               

Nepochybujem o tom, že rok 2024 bude, že tráva bude naďalej zelená a obloha modrá, mám však isté pochybností  o v tom čase existujúcich politických stranách, o budúcom zložení koalície a opozície, o novej politickej realite, o kontinuite rešpektovania záväzkov ...   

Vyžiadať si dve politické obdobia na vysporiadanie sa s problémom, ktorého riešenie tu predstierame už desaťročie, je čistý hyenizmus, pľuvanec do tváre ľuďom, ktorý majú ešte aký-taký záujem na rešpektovaní zákonov tejto krajiny.   

Mám za to, že tento časový posun  je len nepriamym priznaním toho, že nelegálne bývanie chudobných osadníkov vyriešiť nevieme a nelegálne bývanie bohatých, v krajine sa rozťahujúcich a pokojne mľaskajúcich, kamarátov, sponzorov a oligarchov,  riešiť nechceme.     

Politik, ktorý si užíva všetky benefity spojené s verejnou funkciou, ale plnenie svojho programu odsúva mimo  aktuálneho volebného obdobia, za dátum vlastnej politickej expirácie, je buď klamár a manipulátor alebo totálne neschopný človek.

A každý, komu ešte neurobili lobotómiu mozgu, cestou bezplatných vlakov, vianočných príspevkov, sociálnych podnikov ..., by sa mal nad týmto vážne zamyslieť.

Druhou možnosťou je začať stavať ... samozrejme nelegálne ... rok 2024 je skoro neuchopiteľný čas.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Falošné správy a fabriky na trolov: Ako funguje propaganda 2.0

Ako sociálne siete a falošné správy stvorili dnešných populistov.

TECH

Gene Cernan videl z Mesiaca svet bez hraníc

Posledný muž na Mesiaci priniesol späť na Zem československú vlajku.

SVET

Savčenková pre SME: Ukrajina nie sú skorumpovaní politici

Musím Ukrajincov prebudiť, hovorí poslankyňa.


Už ste čítali?