Podporte projekt OZ TATRY

Autor: Rudolf Pado | 22.2.2011 o 14:38 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  231x

Nadácia Pontis iniciovala vznik unikátneho darcovského portálu „Dobrá krajina“ a do rovnomenného programu prijala cca 250 projektov. Z nich vybrala 51. Tieto projekty sa teraz uchádzajú o finančnú podporu od darcov  prostredníctvom darcovského portálu „Dobrá krajina“. Medzi nimi sa nachádza aj projekt OZ TATRY -  „Detská EKOpolícia – Liptovský Mikuláš“.

V praleseV praleseRudolf Pado

Darcovstvo na portáli „Dobrá krajina“ je jednoduché. Prvým krokom do “Dobrej krajiny“  je registrácia na portáli - darca vyplní jednoduchý registračný formulár. Potom si darca  zvolí projekt, ktorý chce podporiť, určí si výšku sumy a spôsob podpory. Podľa osobných preferencií môže darca na zaslanie finančnej podpory použiť internet banking, ePay, platobnú kartu, alebo darovať peniaze v hotovosti. Darcovia môžu podporovať projekty aj formou SMS na číslo 871. Táto možnosť je aktuálna iba pre zákazníkov s paušálom spoločnosti T-mobile Slovensko a Orange Slovensko. Hodnota 1 SMS je 1 €  a táto suma ide v plnej výške na projekt, ktorý sa darca rozhodne podporiť.

Pokiaľ ste sa rozhodli podporiť projekt  OZ TATRY - „Detská EKOpolícia – Liptovský Mikuláš“ zaregistrujte sa na portáli „Dobrá krajina“ (http://www.dobrakrajina.sk) a podporte nás.  Vopred Vám ďakujeme za akúkoľvek finančnú a materiálnu podporu tohto projektu. 

Presný link projektu:

http://www.dobrakrajina.sk/dobre-projekty/detska-ekopolicia-liptovsky-mikulas.html 

Cieľom projektu je vytvoriť pri základných školách v zberovej oblasti Verejnoprospešných služieb (VPS) - Liptovský Mikuláš (mesto Liptovský Mikuláš a 21 obcí) sieť detských ekopolicajtov. Detskí ekopolicajti budú kontrolovať kvalitu triedenia odpadov obyvateľmi a udeľovať im zelené, oranžové a červené karty, podľa kvality triedenia. Ďalej budú odhaľovať nelegálne skládky odpadov, znečisťovanie verejného priestranstva a svoje poznatky hlásiť mestskému úradu a obecným úradom, realizovať výchovno - vzdelávacie aktivity pre miestnu komunitu. Projekt má dve fázy a počas každej z nich bude vyškolených po 75 detských ekopolicajtov. Ich predpokladaný dobrovoľnícky vklad je 21 000 osobohodín.

Registrácia darcov na http://www.dobrakrajina.sk (registrácia môže byť aj anonymná, je však nutná z dôvodu identifikácie platby).

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéfa ÚPN Krajňáka považovali za cuciaka, teraz je pre koalíciu diktátor

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor s českým ministrom financií Andrejom Babišom a zamestnancami, ktorí mali blízko k extrémizmu.


Už ste čítali?