Edukačná výstava TATRY NEZOMRELI!

Autor: Rudolf Pado | 24.3.2011 o 16:34 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  253x

OZ TATRY ponúka pre inštaláciu výstavu „TATRY NEZOMRELI!“, ktorá je reakciou na  oficiálnu interpretáciu veternej kalamity  zo dňa 19. novembra 2004. Výstavka  predstavuje TANAP,  tatranskú udalosť,  prináša faktografické a fotografické informácie o úlohe mŕtveho dreva v lese, riešeniach podobných udalosti v zahraničí, predstavuje „lesné aktivity“ v SR a pod. Výstava pozostáva zo 138 zalaminovaných materiálov formátu A4 a je možné si ju objednať (budete zaradení do poradovníka) na adrese OZ TATRY.

Po veternej udalosti v TatráchPo veternej udalosti v TatráchJaro Ševčík

Výstavu „Tatry nezomreli!“, ktorú pripravilo OZ TATRY po veternej kalamite z 19. novembra 2004  videlo od apríla 2005 vyše 22 000 návštevníkov počas  67 inštalácií.

V liste uveďte: názov školy, presnú adresu,  meno a  priezvisko koordinátora environmentálnej výchovy, telefonický a e – mailový kontakt.    

Kontakt: Občianske združenie TATRY, KEMI 627/5, 031 04 Liptovský Mikuláš, Tel. 044/553 10 27,  E – mail: oztatry@slovanet.sk 

Výstava vznikla vďaka finančnej podpore z „Fondu TATRY pri Nadácii EKOPOLIS“ (http://www.fondtatry.sk).

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.


Už ste čítali?