OZ TATRY získalo Cenu Nadácie Orange za regionálny rozvoj

Autor: Rudolf Pado | 3.6.2011 o 12:51 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  232x

Nadácia Orange po druhýkrát odmeňovala neziskové organizácie, ktoré sa v uplynulom roku vyznamenali inovatívnymi riešeniami aktuálnych potrieb spoločnosti. Cena Nadácie Orange je prestížne ocenenie, jediné svojho druhu na Slovensku, ktoré udeľuje líder medzi firemnými nadáciami.

 Nadácia Orange

Nezávislé hodnotiace komisie rozhodli o laureátoch nasledovne: v oblasti vzdelávania sa stala držiteľom ocenenia organizácia Daphne - Inštitút aplikovanej ekológie, v kategórii regionálneho rozvoja cenu získalo OZ TATRY a v oblasti podpory sociálnej integrácie sa laureátom stalo OZ Bol raz jeden človek.

OZ TATRY dostalo cenu za aktivity kampane „Neseparujte sa! Separujte s nami“ a niekoľkoročný intenzívny záujem o riešenie problematiky nelegálnych skládok odpadov v rámci SR. 

Všetci traja zástupcovia tretieho sektora získali od Nadácie Orange taktiež finančnú podporu na ďalšiu prácu vo výške 10 000 EUR. Každý z laureátov Ceny Nadácie Orange si odniesol aj originálny sklenený výtvarný artefakt, autorkou ktorého je umelkyňa s chorvátskymi koreňmi žijúca a tvoriaca na Slovensku –  Gordana Turuk. Špeciálne ocenenie bolo laureátom odovzdané počas slávnostného galaprogramu v bratislavskom Výstavnom pavilóne Podhradie, ktoré sa konalo dňa 4. apríla 2011.   

Spot k cene:  http://tv.sme.sk/v/20327/ludia-ktori-menia-svet-k-lepsiemu.html

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

Poznámka: Fotografie - archív Nadácie Orange.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Zoznam vecí, na ktorých chce ušetriť štátna zdravotná poisťovňa

Výber úsporných opatrení, ako ho navrhla Všeobecná zdravotná poisťovňa.

TECH

BlackBerry vstáva z mŕtvych, chystá novinku s klávesnicou

Klávesnica, touchpad, dobre čitateľný displej a kvalitné fotoaparáty.


Už ste čítali?