Na skládky nie sme krátki!

Autor: Rudolf Pado | 22.8.2011 o 15:27 | (upravené 22.8.2011 o 15:36) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  214x

„Vedomí si osobnej zodpovednosti každého z nás za stav tejto krajiny, opierajúc sa o vlastné skúsenosti a nadobudnuté poznanie, vedení vierou, že lepšie je zapáliť maličké svetielko, než preklínať tmu,  hľadajúc ľudí stále veriacich v dobro, spravodlivosť a pravdu, dúfajúc, že nikto z nás tu nie je sám pre seba, a že život má vyšší zmysel, vyznávajúc filozofiu priamej akcie, hľadáme ľudí, ktorí sa inšpirujú našou cestou.“ 

Napriek tomu, že zákon o odpadoch jednoznačne stanovuje oznamovaciu povinnosť  vlastníkov, správcov a nájomcov pozemkov vo vzťahu k nelegálne uloženým odpadom na ich pozemkoch, jednoznačne definuje kompetencie obcí a štátnej správy životného prostredia na úseku odpadového hospodárstva, slovenskú krajinu hyzdí množstvo nelegálnych skládok odpadov.

Občianske združenie TATRY  preto pozýva všetkých slušných ľudí - dobrovoľníkov, bez ohľadu na ich vek, k spolupráci pri identifikácii nelegálnych skládok odpadov v slovenskej krajine.

Pomôžte nám mapovať nelegálne skládky odpadov vo Vašom regióne!  Zaručujeme vám riešenie zistenej situácie a absolútnu anonymitu.
 
V prípade záujmu o spoluprácu kontaktuje OZ TATRY na elektronickej adrese oztatry@slovanet.sk

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.


Už ste čítali?