Obchodná politika VPS Liptovský Mikuláš

Autor: Rudolf Pado | 26.10.2011 o 1:30 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  338x

Občianske združenie TATRY sprostredkovalo, počas jesene 2010, stretnutie so zástupcom spoločnosti  TMR, a. s., ktorá mala záujem  riešiť v spolupráci s VPS – Liptovský Mikuláš triedenie odpadov v ich prevádzkach v Demänovskej Doline. Išlo by o komplexný systém triedenia odpadov od vrcholových staníc lanoviek až po hotely v majetkovom vlastníctve TMR, a.s.  

Stretnutia  sa zúčastnil viceprimátor Ing. arch. Pavel Bobák, CSc a riaditeľ VPS – Liptovský Mikuláš Ing. Dušan Grešo. Stretnutie bolo veľmi konštruktívne a dynamické. Priamo na prvom stretnutí bol odkomunikovaný celý zámer a bola dohodnutá spolupráca medzi VPS – Liptovský Mikuláš a TMR a. s. Zúčastnené strany sa dohodli na predložení zmluvy a obchodných podmienok zo strany VPS – Liptovský Mikuláš. 

OZ TATRY súhlasilo s tým, že pokiaľ majú Verejnoprospešné služby k dispozícii nevyužité  120-litrové nádoby na triedenie odpadov, ktoré im dalo OZ TATRY k dispozícii, budú poskytnuté pre vrcholové stanice lanoviek.

TMR, a.s., ponúkla pomerne unikátny systém zvozu  vytriedených odpadov z jednotlivých  vrcholových staníc na miesto centrálneho zvozu  a dohodla sa s OZ TATRY na prípadnom školení pracovníkov v jednotlivých prevádzkach.          

Zdalo sa, že aspoň v časti Demänovskej Doliny  sa podarí vytvoriť verejno – súkromné  partnerstvo, ktoré uvedie do súladu rozvoj cestovného ruchu a ochranu životného prostredia. Radosť však bola predčasná. Nové komunálne voľby prerušili všetky úspešne naštartované procesy.    

Podľa informácií OZ TATRY nebola do dnešných dní uzatvorená medzi TMR, a.s a VPS – Liptovský Mikuláš žiadna  zmluva, ktorá by zastrešovala predmetný projekt. Prečo?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Podnikajú na hranici prežitia. V kráľovstve polievok sa držková nevarí

Do niekoľkých hrncov naložili dvaja Bratislavčania svojho tvorivého ducha i značnú časť finančných úspor.

KOMENTÁRE

Pravda a láska stoja na našej strane

Môj manžel a ja, na túto frázu si aj po vyše dvoch rokoch manželstva stále zvykám.

ŠPORT

Ramsay uzemnil aj Cháru. Nie som demokrat, tvrdí Kanaďan

Som fajn chlapík, keď hráči robia to, čo im poviem, hovorí nový tréner reprezentácie.


Už ste čítali?