Prenajmite si na svoju akciu atraktívne ekologické priestory

Autor: Rudolf Pado | 1.2.2012 o 17:10 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  127x

Hľadáte  pre váš kurz, seminár,  podujatie .... atraktívny priestor? Tak vyskúšajte Ekocentrum SOSNA v Družstevnej pri Hornáde. Občianske združenie SOSNA vám ponúka prednáškovú miestnosť pre 20 – 25 osôb vybavenú potrebnou technikou (PC, notebook, flip-chart, zvukový systém, CD prehrávač, dataprojektor, premietacie plátno, knižnica, stoly a stoličky), v ktorej môžete usporiadať podnikové vzdelávania, školenia, firemné akcie, team-buildingy alebo semináre.

Okrem prednáškovej miestnosti je k dispozícii veľká prírodná záhrada, vhodná nielen pre časť kurzov, ale aj pre záhradné oslavy, detské hry a pod.

Okrem techniky vie OZ SOSNA zabezpečiť občerstvenie (prírodná bylinné čaje, fair trade káva). K dispozícii je aj kuchynka.

V rámci vašej akcie môže OZ SOSNA pripraviť pre jej účastníkov krátke prednášky alebo odborné sprevádzanie / exkurziu na rôzne témy, týkajúce sa šetrenia energie, ekologických stavieb, ochrany vôd, ekologického pestovania, ochrany prírody a krajiny, pestovania bez chémie, prírodných záhrad, ako aj odbornú exkurziu po Ekocentre a jeho zariadeniach a po  prírodnej záhrade.

Informácie o cenách  a objednávky:

055 62 519 03
paulina.urdova@gmail.com

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Po kose na Krym? Zakopnete o tank

Vreckový sprievodca cestovateľov po východných teritóriách, časť III.

KOMENTÁRE

Mala byť ombudsmanka aj na pochode za rodinu?

Bubon, koláž Krista a zástava, celý výjav pripomínal akúsi civilnú procesiu.


Už ste čítali?