List hovorcovi NR SR

Autor: Rudolf Pado | 18.2.2016 o 6:00 | Karma článku: 17,00 | Prečítané:  2130x

V Národnej rade SR začalo strašiť. Opätovne tam zavítal duch mečiarizmu a s kamennou tvárou nám prezentuje lži a manipulácie ako stopercentnú pravdu.    

Vážený pán Dorčák,

to čo ste predviedli ako hovorca  NR SR je ďaleko za hranicou etiky, ktorou by mal byť hovorca akejkoľvek inštitúcie obdarený.

Ľudia môžu mať rôzne názory a postoje, ale majú mať zabezpečené rovnaké možností pre vyjadrenie tohto názoru, zaujatie postoja a pre zapojenie sa do verejnej diskusie.

Naozaj Vás hlboko ľutujem, že za kus žvanca ste ochotný zapredať svoju dušu  a stali ste sa súčasťou návratu mečiarizmu vo ficoidnej podobe.

O vašom hovorcovskom výkone  a dianí na Slovensku som si dnes dovolil informovať Európsku komisiu, nakoľko aj potláčanie občianskych a ľudských práv má svoje hranice, za ktorými sa už stáva neznesiteľným.

Aj preto, blížiace sa predsedníctvo SR v Rade EÚ, v kontexte vnútroštátnych udalostí,  pokladám, parafrázujúc Václava Havla, za hlboké nedorozumenie.

Mám za to, že predsedať európskemu spoločenstvu by v žiadnom prípade nemali nedemokratické krajiny, v ktorých je vymožiteľnosť práva determinovaná spoločenským a ekonomickým postavením účastníkov sporu,  kde sa predstiera budovanie občianskej spoločnosti a boli vynaložené desiatky miliónov eur na potemkinovú dedinu zvanú „zapojenie ľudí do veci verejných“ prostredníctvom nefunkčných informačných systémov a nástrojov demokratického rozhodovania.              

Vážený pán Dorčak,

niekto múdry v minulosti povedal, že zastrašiť je možné niektorých, ale nie je možné poraziť všetkých.

Garantujem Vám, že nasledujúce týždne v maximálnej miere využijem na to, aby som v čo najväčšej miere ovplyvnil volebný výsledok strany, ktorá  otvorene ignoruje občanov SR, potláča ľudské práva a zastrešuje systematické  rozkradanie krajiny.  

        Mgr. Rudolf Pado, občan, ktorý sa Vám skladá na plat   

 

Odoslané:

Sent: Friday, February 12, 2016 1:57 PM
To: 'martin.dorcak@nrsr.sk'
Subject:

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?