Premiér Fico v roku 1953

Autor: Rudolf Pado | 7.3.2018 o 6:06 | Karma článku: 6,41 | Prečítané:  1642x

Prejav prezidenta zjavne nebol napísaný na Slovensku, bol napísaný ľuďmi, ktorí sledujú úplne iné ciele, vyhlásil premiér Fico. A jeho maska demokrata tým definitívne padla k nohám celého sveta.   

A sme doma. Človek, ktorý s bývalým prezidentom SR Ivanom Gašparovičom pomaly zdieľal jedno lôžko a vtedy to za zasahovanie do vládnutia nepokladal, v absolútnej politickej pomätenosti kádruje súčasného prezidenta a prekladá národu – ktorého časť ho už má plné zuby – konšpiračnú teóriu podľa vzoru Mečiar.

Srdom baník, poľnohospodár, jadrový energetík, tisíc-klikový výsadkár  ..., milovník karafiátov, treťotriednych vtipov a okázalých vizuálnych šou snemov SMERu, ktorý by dnes bol – ak by nebolo došlo k nežnému „prevratu“ podľa terminológie sklamaných komunistov a bývalých ŠTBákov   – pravdepodobne tribúnom Ústredného výboru Komunistickej strany Slovenska, s úžasom a hlbokým nepochopením vníma súmrak vlastnej politickej kariéry vťahujúc do toho národ.  

Verím, že tento politický Titanik v kútiku duše spomína na Ľudové milície, ktoré by v tejto kľúčovej chvíli mohli zabezpečiť a peledrekmi národu vysvetliť, že nikto nebude narúšať rozkvet jeho sociálno-demokratickej záhradky.

Verím, že by sa mu dočasne šiklo aj zatvorenie hraníc, aby sa náhodou národ – s ktorým to myslí tak dobré – nerozhodol opustiť jeho geopolitický svet. Stačí, že už tak učinili státisíce občanov, najmä mladých.

A mám za to,  že premiérovi Ficovi môže pomôcť už iba teoretický fyzik Stephen Hawking. Iba v jeho silách je vrátiť pána premiéra do doby, ktorá by ho urobila šťastným. Trebárs do roku 1953. Ale bez nás ... 

 

P.S:

Tento blog bol napísaný, a do systému vložený dňa 04.03.2018 vo večerných hodinách, ako reakcia na nedeľňajšie stanovisko premiéra Fica k prejavu prezidenta SR Andreja Kisku,  jeho autor vtedy netušil, že pondelňajším brífingom pán premiér odštartuje „orbanizáciu“ spoločnosti.

 

    

      

 

    

 

       

 

 

     

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?