Ani zuby vám tu neopravia, pán Pellegrini

Autor: Rudolf Pado | 11.2.2020 o 12:23 | (upravené 12.2.2020 o 14:34) Karma článku: 13,45 | Prečítané:  3775x

Človek, ktorý obviňuje Bratislavu a slovenských občanov žijúcich v zahraničí  z neznalosti lokálnych pomerov, je sám odtrhnutý od reality. 

Vážení čitatelia snaď odpustia, ale u nás sa hutorí, že z hovna bič neupletieš. O to sa totiž zarputilo snaží tandem Saková– Pellegrini, aby verbálne vygumovali vyjadrenie ministerky vnútra na margo slovenských voličov pobývajúcim v zahraničí.

Najnovšie sme skončili v zubárskom kresle. „Ľudia poďte voliť, nenechajte rozhodnúť hŕstku ľudí, ktorá sa na Slovensko možno už ani nevráti. A keď tak iba opraviť zuby," zahviezdil premiér, ktorý ešte nedávno predstavoval pre rojkov nádej na mentálnu zmenu SMER-SD.  A opäť sa mýlil!     

Pán premiér, vy rýchlokvasený regionalista, stomatológovia nie sú! V dolinách a kotlinách slovenského vidieka chýbajú stovky obvodných lekárov či špecialistov pre dospelých i detskú populáciu. Moje zuby – a to tu žijem – nevideli biely plášť roky, napriek teoretickému zoznamu ordinácií poskytnutých zdravotnou poisťovňou.   

A nezaškodila by vám, pán premiér, prechádza po čakárňach a ordináciách Slovenska, trpezlivé vypočutie si konkrétnych – a politikou nearomatizovaných – príbehov ľudí o stave nášho zdravotníctva. Iba obetavosť lekárov a sestier to tu ešte drží pokope, vy expert na karpatský región.

29.02.2020.

P.S: Zaujímavé video.  

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?