Testovanie ako referendum o Matovičovi

Autor: Rudolf Pado | 19.10.2020 o 9:20 | Karma článku: 7,43 | Prečítané:  1413x

Naozaj si nemyslím, že hrozba návratu light verzie SMERu k moci je dostatočným argumentom pre akceptáciu sebastredného  plagiátora a manipulátora s diktátorskými sklonmi v kresle premiéra. 

Matovič nie je premiér, je to diagnóza. Človek s účtovníctvom na povale starej mamy, s majetkom prepísaným  na manželkudiplomovkou z cudzej klávesnice, vodca, ktorý organizačne nezvládol  štátnu karanténu  i spustenie špicľovacej eKarantény,  politik plný žlče a síry mediálne znevažujúci nielen lídra koaličného partnera, zhýralý svadobčan poučujúci iných  – a to je len malé pripomenutie osobnostného profilu – ide kázať ľuďom o zodpovednosti?      

V epicentre psej masti Chmianskej Novej Vsi  starosta a zákonom nadradení spoluobčania maria spravodlivosť, v Plaveckom Štvrtku sú miestni občania, polícia i záchranka nútení strpieť stupňujúcu sa kmeňovú vojnu v osade, košický boss – s naštrbeným občianskym  profilomorganizuje nelegálne hokejové tréningy,  pred Úradom vlády sa napriek núdzovému stavu zgrupuje holohlavá luza,  ale tu ramená premiéra, principiálnosť a razantnosť budete hľadať márne.      

Matovičov právny štát I.: Vyhodili ochranárov z osady (Televízne noviny, 18.10.2020,od cca 24:20)

Matovičov právny štát II.: Kameňom do policajta (Televízne noviny, 18.10.2020,od cca 30:40)

„Pokazili sme si to!,“  vykrikuje majster únavných monológov, generátor  náhodných a vzájomne nekompatibilných riešení, do sveta, manipuluje s oponentami i faktami a neustále sa vyhráža.

V štáte s povinným verejným zdravotným poistením a so zadefinovaným rozsahom zdravotnej starostlivosti na základe verejného zdravotného poistenia sa nikým nebrzdený premiér verejne pohráva s myšlienkou  naviazania ad hoc vymysleného a pred prezidentkou utajeného   –v obklopujúcom prostredí  gumených odborníkov –  povinne - dobrovoľného testovania  na budúci rozsah poskytnutej zdravotnej starostlivosti. Maska zmeny a demokrata definitívne spadla.  

Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené,“  prihovára sa nám Ústava SR.  Matovič  prekročil Rubikon elementárnej slušnosti komunikácie s občanmi  a preto sa testovania   – dobrovoľného či viazaného na akékoľvek vyhrážky – nezúčastním.

Matematik Kollár: Matovičove ustupovanie svadbám bola jedna z kľúčových chýb
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Jankovská sa priznala k svojej trestnej činnosti, vypovedá na NAKA v Nitre

Počas akcie Víchrica zadržali podnikateľa Zoroslava Kollára aj piatich sudcov.

Píše Martin Kugla

Ako zastaviť Matoviča

Koaliční partneri aj samosprávy majú nástroje, ako vypovedať poslušnosť.


Už ste čítali?