Až budete plakať v prítmí, spomeňte si

Autor: Rudolf Pado | 3.11.2020 o 6:00 | (upravené 4.11.2020 o 12:23) Karma článku: 10,92 | Prečítané:  4773x

V krajine núdze premiér vyhodil desiatky miliónov eur na nátlakový sociálny experiment so spochybniteľným výsledkom i cieľom.    

Dvetisíc eur pre Martinka, sedemtisícpäťsto eur pre Sebastiána, dvetisícpäťsto eur pre Danka, tritisíc eur  pre Terezku, tritisíc eur pre Nikolu, päťtisíc eur pre Tichomíra, štyritisíc eur pre Marka, osemtisícpäťsto eur pre Eliaška ... Stovky príbehov. Ľudia ľuďom. Euro k euru na zabezpečenie zdravotnej starostlivosti či  ľudskej dôstojnosti.

Nenechajte sa PORAZIŤ, Turčiansky beh, Bežíme za tých, ktorí nemôžu,   Mary’s Meals Virtual Charity Run, Dobrý beh v Martine, Pohybom pre lepšie pľúca ... Virtuálne behy. Euro k euru pre odkázaných z osobných účtov amatérskych športovcov.

V krajine núdze premiér vyhodil desiatky miliónov eur na nátlakový sociálny experiment so spochybniteľným výsledkom i cieľom, kým Martinka, Sebastián, Danko, Terezka, Nikola, Tichomír, Marko, Eliaško a tisíce iných zbierajú pozornosť, žobrú o nádej na prežitie či zachovanie elementárnej ľudskej dôstojnosti.

A z tej relatívnosti mrazí.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?