Mafia útočí, skončí čestný chlap v odpade?

Autor: Rudolf Pado | 11.2.2021 o 10:33 | (upravené 5.3.2021 o 7:11) Karma článku: 11,79 | Prečítané:  3628x

Na veľkom plátne doby poznačenej pandémiou sa naďalej odohrávajú individuálne príbehy ľudí bojujúcich za životné prostredie či sociálne spravodlivejší svet. 

Tento príbeh ležérnosti orgánov štátu sme tu už žili a skončil smrťou dvoch mladých ľudí, odznakmi pripevnenými na kabátoch a protestami Za slušné Slovensko. A vtedy sme si niečo sľúbili.  Už nikdy viac nedopustíme, aby ktokoľvek v tejto krajine bojujúci za vec verejnú ostal sám ako prašivý pes  kôlni proti moci peňazí a vplyvu.    

V Žitavciach sa už dva roky odohráva príbeh ako vystrihnutý z dôb Mečiarizmu. Škoda na životnom prostredí vyše 1,3 milióna. Otrávený kôň, zastrašovanie, vyfabulované trestné oznámenia na oznamovateľa, páchatelia pobehujúci po slobode a naťahované vyšetrovanie. Kam až siahajú chápadlá oligarchu napojeného na bývalé vedenie štátu? Ako to napokon skončí?

Nelegálna skládka v obci Žitavce - okrem veľkej environmentálnej škody – je ukážkou nekalých praktík a demaskuje "fungovanie" slovenských orgánov činných v trestnom konaní.

Video

Video

Generálna prokuratúra SR namiesto reálnej ochrany občana postupuje „štandardným spôsobom“, Kancelária prezidentky SR, Ekofórum a ďalšie oslovené subjekty bez reakcie

Odpoveď Nadácie Zastavme korupciu  

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?