Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pellegrini sa vyfarbil. Definitívne (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Výborne Rudo

Niet čo dodať. Pozdravujem z MK
 
Hodnoť

KLAMAT, KRADNUT, ZATLKAT

nic ine prasiva komunisticko- zlodejsko- mafianska banda zo smeru nevie a nikdy vediet nebude.
Dakujeme SPROSTE FICOOVCE.
 
Hodnoť

 

Britké.Plne súhlasím. I vo mne už stupeň naštvanosti dosiahol kritickú hodnotu. Na margo premiéra len tolko - z komanča môže zostať dvadsať deka , stále to bude kompletný .uj.
 
Hodnoť

Právo

Právo nemožno znásilniť. Majú to právo, štrajkovať. Občan má právo vedieť, aké zmluvy uzatvára v jeho mene štát. A tu súkromník vystríha "štát", aby nič nepovedal?! To je čo? To je ako, ked Gauliedera vyhodili násilne z parlamentu. Sťažuj sa na súde! Tu ide Pele vystavovať faktúru dopravcom. Majú právo na štrajk, riadne ho ohlásili, správajú sa normálne, blokujú cesty, ak majú čím. Kedysi sa budovali zábrany z dlažobných kociek. Dnes sa to učíme v dejepise, ako revolúcie, dovolený odpor a máme pamätné dni, či dokonca štátne voľno. Majú právo na občiansky odpor. Majú to v Ústave, ako mal Gaulider a mal požiadať štát o súčinnosť, nemusel sa súdiť, to bolo len násilie a nelegálne konanie. Pelé sa vyfarbil, že ju nepozná!
 
Hodnoť

Vážený pán Pado.

Veľmi krásne zhrnuté, a to ste uviedli len zlomok zlodejín súčasných politikov, za čo Vám patrí veľká vďaka. Celá zmena smeráčikov pod obalom peleho mi pripadá, ako pokazené prebalené mäso na pultoch niektorých predajní. Aj ten nový obal nevydrží ten rozklad a presne to je v zmene prebalených smeráčikov a nezabúdajme, že "Kôň, ktorý zdochýňa, kope"! Pán premiér, čo by mal podať trestné oznámenia za rozkrádačky straníckych a koaličných súputníkov, generálny prokurátor možno čaká na arktickú zimu, aby mohol to peklo poriadne rozkúriť, alebo čaká na ďalšie polienka, aby mohol to peklo dlhšie udržiavať, nuž neviem? Presne toto je tá zmena smeráčikov, pokračujúca hrubá arogancia moci bez štipky morálky. On bude hovoriť o ohrození zdravia, keď počas ich vládnutia ľudia umierajú na vyliečiteľné choroby, keď po 30 rokoch a ich 12 ročnom vládnutí nevedia zbúrať nemocnicu na Rázsochách, on bude hovoriť o škodách v podnikoch, ktorým cez vládnych súputnikov odsúhlasili neúmerné najvyššie zdaňovanie v Európe a ďalší ich súputníci zdierajú občanov na neúmernom zvyšovaní daní z nehnuteľnbostí. Keď horia rušne, padajú mosty a práve títo autodopravcovia majú zvýšené náklady a stratu času na km obchádzok a pritom hovorí o znižovaní uhlíkovej stopy. Za mýtny tender už pán Vážny mal dávno sedieť v cele predbežného zadržania a nie sedieť na super stoličke s lukratívnym platom v Sociálnej poisťovni a ďalšou absurdnosťou je, že tento pán sedí ešte aj v Národnej rade. A čo pán strapatý a jazdec na poníkoch a tankoch, za tie rozkradnuté miliardy, ako je možné, že ešte chodia po slobode? A čo prokuratúra a súdnictvo ktoré sú v rozklade, kde sa kupujú rozsudky? Áno, zhodneme sa v tom, a to tvrdím už veľmi dávno, že po týchto všetkých zlodejinách, tunelovaní a doslova krádežiach nielen daní, ale už drzo aj eurofondov tu už dávno mal byť generálny štrajk!!! V právnom štáte za tieto zlodejiny, zotročovanie a ožobračovanie vlastných občanov mali byť tieto politické strany zrušené s následným vyvodením trestnoprávnej zodpovednosti a nie drzo kandidovať do nových volieb.
 


Najčítanejšie


 1. Peter Remeselník: Arogantný vodič zrazil dve ženy a ušiel - polícia ho potrestala nepotrestaním ... 5 341
 2. Róbert Bosák: 15 ľahkých prechádzok v Tatrách 3 089
 3. Věra Tepličková: Exemplárny trest!!! 3 043
 4. Juraj Paškuliak: Matovič je rovnako neschopný ako Danko. Celoplošné testovanie - kšeft za 57 miliónov 1 307
 5. Anežka Richtariková: Kto našiel „ficove“ dlažobné kocky? 1 261
 6. Peter Slamenik: Milí kulturisti. Zasa Vám nezákonne zatvorili fitko? 1 177
 7. Rudolf Pado: Minister Gröhling, budíček! 907
 8. Jaroslav Taldík: Prešiel som 240 km Rudnej magistrály. Horami, kam turisti veľmi nechodia. 850
 9. Martin Pilnik: Testujeme preto, aby sme izolovali 804
 10. Andrej Šverha: Cyklopotulky Považím na sklonku leta 734

Rebríčky článkov


 1. Dušan Seberíni: Pani prezidentka zastavte ho !
 2. Jozef Legény: Pán Matovič, ponúknite demisiu, ak bude účasť na testovaní viac ako 80% a prídeme všetci
 3. Denis Jacko: Ako čerstvé prádlo
 4. Matej Kučera: (Ne)povinné testovanie
 5. Štefan Vidlár: Výťer z riťi
 6. Barbara Lickova: Blahoslavený Carlo Acutis
 7. František Cudziš: Propagujúci sám vojak v poli (v Bratislave), IX.
 8. Miriam Studeničová: Obhajoba zákona karmy
 9. Štefan Vidlár: Mňa ..bne
 10. Miroslava Arpášová: Vraj kultúru nemáme v genetickej výbave


Už ste čítali?